Blushi e kritikonte dhe akuzonte, por shihni çfarë bën Rama pas shpinës së tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:25 19-03-2016 Blushi e kritikonte dhe akuzonte, por shihni çfarë bën Rama pas shpinës së tij

Ben Blushi dhe Edi Rama kanë dalë në të njëjtën kohë nga salla ku u zhvillua kongresi i PS-së, por i pari që iu drejtua mediave ishte deputeti. Blushi u shpreh kundër referendumit për mandatin e kryetarit, duke theksuar se zgjedhjet nuk mund të zëvendësohen.

Në pritje të përfundimit të fjalës së kundërshtarit të tij brenda partisë, Rama është detyruar të qëndrojë disa sekonda pas shpinës së Blushit. Ndërkohë që anëtarët e kongresit kanë përfituar nga rasti dhe kanë bërë foto me kryetarin e tyre dhe njëkohësisht kryeministrin e Shqipërisë. 

2.jpg

3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025604963302612
array(1) { ["section"]=> string(83) "blushi-e-kritikonte-dhe-akuzonte-por-shihni-cfare-ben-rama-pas-shpines-se-tij-35528" }