Blushi nis sot nga Berati turin “Shqipërinë mbi partinë”

Publikuar tek: politike, më 07:35 16-04-2016 Blushi nis sot nga Berati turin “Shqipërinë mbi partinë”

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi do të prezantojë sot lëvizjen “Shqipëria mbi Partinë” dhe takimi i parë do të jetë në Berat, në pallatin e Kulturës në orën 18:00.

Blushi do të jetë krah deputetes Mimoza Hafizi dhe ish deputetit Marko Bello.

Blushi do të nisë një tur takimesh në të gjithë Shqipërinë dhe do të shprehë pikpamjet e tij për lëvizjen ‘Shqipëria mbi partinë’ dhe mbi situatën e PS-së po ashtu do të flasë edhe për referendumin që u zhvillua më 9 prill. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ajo që pritej, ndodhi: në Shqipëri do fillojë hetimi i krimit”
Pendohet Tatjana pasi u fye nga kryebashkiaku i Lushnjes, madje i kërkon edhe ndjesë: I ngrita zërin »
Article Logic
Execution time: 0.024111032485962
array(1) { ["section"]=> string(60) "blushi-nis-sot-nga-berati-turin-shqiperine-mbi-partine-37819" }