Blushi poston “selfie” me Hafizin nga parlamenti dhe bën një njoftim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:01 15-12-2016 Blushi poston “selfie” me Hafizin nga parlamenti dhe bën një njoftim

Kryetari i partisës më të re, Ben Blushi ka postuar një "selfie" bashkë me Mimoza Hafizin.

Ata duken tepër të lumtur pranë njëri-tjetrit, pavarësisht situatës së nxehtë në parlament, raporton newsbomb.al.

Blushi ka publikuar foton në rrjetet sociale duke lajmëruar të gjithë ndjekësit se bashkë me Hafizin do të jenë sonte në një television në orën 20:00.

“Me Mozën në Parlament”,-shkruan Blushi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020519971847534
array(1) { ["section"]=> string(72) "blushi-poston-selfie-me-hafizin-nga-parlamenti-dhe-ben-nje-njoftim-62779" }