Blushi premtoi “1000 euro për çdo bebe”, burrat konkurrojnë gratë dhe mbeten shtatzanë, foto që do t'ju shkrijë së qeshuri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:58 18-06-2017 Blushi premtoi “1000 euro për çdo bebe”, burrat konkurrojnë gratë dhe mbeten shtatzanë, foto që do t'ju shkrijë së qeshuri

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi disa kohë më parë bëri një deklaratë ku premtoi "1000 Euro për çdo bebe që lind”.

Kjo deklaratë e Blushit është përdorur në rrjete sociale duke u interpretuar në forma të ndryshme, saqë kanë realizuar edhe foto qesharake.

Një foto që qarkullon në rrjete sociale për këtë premtim i ka bërë përshtyrpje edhe vetë deputetit i cili e ka postuar më pas në facebook.

“1000 EURO PER ÇDO BEBE. NUK E BESOJNE VETEM GRATE POR EDHE BURRAT”, shkruan Blushi bashkangjitur fotos.

fdgdgdaswdcsc_zcx_xc.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072321891784668
array(1) { ["section"]=> string(124) "blushi-premtoi-1000-euro-per-cdo-bebe-burrat-konkurrojne-grate-dhe-mbeten-shtatzane-foto-qe-do-t-ju-shkrije-se-qeshuri-82927" }