Bluza “Fullani” dhe një dedikim i fortë bir-babë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:06 23-06-2016 Bluza “Fullani” dhe një dedikim i fortë bir-babë

Menduam se qe ndonjë bluzë e ndonjërit prej lojtarëve të kombëtares por jo, është një bluzë e personalizuar ku shkruhet “Fullani Jr”.

Në foto janë ish guvernatori i BSH Ardian Fullani dhe i biri Erik Fullani. Është ky i fundit që publikon foton dhe i bën një dedikim të fortë të atit.

“Shumë dashuri. Njëshi im. Është nder dhe gjithmonë do quhem djali jot. Buço zemër #FullaniJR”, shkruan Eriku teksa i ati e puth me dashuri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘’Të uron mami Myfareti’’, kështu e thërret Stefi Priftin këngëtarja Myfarete Laze
Për të gjithë ata që çuditen dhe kritikojnë pse po priten si heronj djemtë e kombëtares, vjen një përgjigje interesante »
Article Logic
Execution time: 0.015414953231812
array(1) { ["section"]=> string(52) "bluza-fullani-dhe-nje-dedikim-i-forte-bir-babe-44363" }