Bluza me shënimin e çuditshëm por dhe shkruar keq e Hygerta Sakos

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:34 27-07-2016 Bluza me shënimin e çuditshëm por dhe shkruar keq e Hygerta Sakos

Hygerta Sako, gazetarja e TVSH doli në transmetim LIVE, teksa intervistoi trajnerin italian AdolfoSormani pas ndeshjes.

Por ajo që ra në sy ishte veshja e moderatores, e cila kishte të shkruar mbi bluzë: “You’re no the boss of me”. E përkthyer në shqip do të thotë: “Ti nuk je bosi im”.

Megjithatë firma prodhuese e bluzes mesa duket paska probleme me gjuhën e huaj, pasi në gjuhën e rregullt angleze shkruhet: “You’re no boss of me”. Përpos veshjes jo serioze për një transmetim LIVE kësaj here moderatoren e ka tradhtuar edhe firma e saj e veshjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02364706993103
array(1) { ["section"]=> string(71) "bluza-me-shenimin-e-cuditshem-por-dhe-shkruar-keq-e-hygerta-sakos-47838" }