Bode: Qeveria tenton të fusë dorën në xhepat e qytetarëve dhe të bankave duke rritur taksat

Publikuar tek: ekonomi, më 17:30 10-02-2017 Bode: Qeveria tenton të fusë dorën në xhepat e qytetarëve dhe të bankave duke rritur taksat

“Qeveria tenton të fusë dorën në xhepat e qytetarëve dhe të bankave duke rritur taksat”,-kështu është shprehur Ridvan Bode i ftuar në emisionin “Të bësh ekonomi”, ku është diskutuar në lidhje me projetin prej "1 milion dollarësh".

 

Sipas Bodes, Shqipëria është vendi me taksa më të larta në rajon ndërsa qeveria aktuale bën investime parazitare të cilat nuk shërbejnë për asgjë.

Sipas deputetit demokrat, qeveria ka zgjedhur një modalitet që nuk do ta çojë Shqipërinë asgjëkund pasi është e pasigurtë në atë që bën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070490837097168
array(1) { ["section"]=> string(96) "bode-qeveria-tenton-te-fuse-doren-ne-xhepat-e-qytetareve-dhe-te-bankave-duke-rritur-taksat-68345" }