Bogdanov dhe huliganët serbë janë në Tiranë?

Publikuar tek: sport, më 20:36 21-09-2015 Bogdanov dhe huliganët serbë janë në Tiranë?

Frikë nga tifozët shqiptarë se mos shkaktojnë incidente në stadium, por frikë edhe nga ata serbë, të cilët mund të t’i kenë shpëtuar autoriteteve dhe tani ndodhen në Tiranë. Të paktën kjo është ajo që po përflitet në rrjetet sociale, ku edhe postohen foto të ndryshme që “dëshmojnë” se huliganët serbë kanë mbërritur.

Sipas komunetuesve, hiliganët e grupimit “Ultras Grobari Partizani Beograd”, kanë ngjitur në tabelat në Parkun e Liqenit në kryeqytet, disa postera të simboleve të tyre.

Gjithsesi, e vështirë është që këta persona nëse vërtet ndodhen në Shqipëri, të depërtojnë brenda në stadium, aty ku masat pritet të jenë maksimale. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042788028717041
array(1) { ["section"]=> string(49) "bogdanov-dhe-huliganet-serbe-jane-ne-tirane-21344" }