Bojken Lako një mesazh publik të dashurës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:21 07-10-2016 Bojken Lako një mesazh publik të dashurës (FOTO)

Rokeri Bojken Lako është më i dashuruar se kurrë me të dashurën e tij.

Në ditën e  lindjes, Bojkeni i ka bërë një urim publik dhe shumë të ndjerë dashurie ndërsa i thotë se ky do të jetë viti i saj.

“Gëzuar shpirt. Ky do të jetë viti yt, e di.

Edhe 100 të tjera e pafund lumturi sepse e meriton shumë. Gëzuar Sam “, shkruan rokeri ndërsa publikon edhe këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026976823806763
array(1) { ["section"]=> string(52) "bojken-lako-nje-mesazh-publik-te-dashures-foto-55359" }