‘Bomba’ e gazetarit Hoxha: Persona me imunitet shkuan kur u arrestua Durim Keçi

Publikuar tek: aktualitet, më 22:44 12-10-2017 ‘Bomba’ e gazetarit Hoxha: Persona me imunitet shkuan kur u arrestua Durim Keçi

Gazetari Artan Hoxha në emisionin “Opinion”, ka folur për të arrestuarin Durim Keçi, i kapur një ditë më parë në Durrës. Ai është shprehur se Keçi ka lidhje me politikën dhe ekziston mundësi e mosekstradimit të tij drejt shteti fqinj, pasi atje është i dënuar me 9 vite burg.

Ngjarja e Elbasanit ajo histori do të ishte harruar nëse nuk do të publikoheshin videot.

Lajmi për arrestimin e Durrim Keçi e kam denoncuar unë. Është e vërtet që ky person ka një dëmin nga Italia. Fotoja që është me Blendi Klosin është në fushatës se vitit 2013.

Në momentin që skuadra operacionale e ka shoqëruar, persona me imunitet kanë qenë dje atje. Nuk dihet se pse e kanë shkuar ata atje. Lista e personave në kërkim nga Interpol asnjëherë nuk publikohet. Ky ka tre vite i dënuar dhe ka qenë qytetar i lirë. Me të drejtë zoti Basha thotë se mund të mos ekstradohet. Të gjithë ata që janë “bosë” dhe që kanë lidhje me krimin nuk ekstradohen”, tha Hoxha.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rozana Radi “prenoton” Ivica Daçiç si këngëtar në dasmën e saj (Video)
Gazetari Hoxha i shokon të gjithë: Ajo që ndodhi mbrëmë në Lushnje është vetëm fillimi, ata që u vranë nuk ishin shënjestra »
Article Logic
Execution time: 0.027631998062134
array(1) { ["section"]=> string(82) "bomba-e-gazetarit-hoxha-persona-me-imunitet-shkuan-kur-u-arrestua-durim-keci-95693" }