Bora Kokëdhima çon çështjen në gjyq: Jeni qesharakë dhe unë ju mëshiroj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:25 14-06-2016 Bora Kokëdhima çon çështjen në gjyq: Jeni qesharakë dhe unë ju mëshiroj

Revista “Bordo” ditën e djeshme publikoi një artikull me titullin “Kush kopjon? Endrit Mërtiri apo Bora Kokëdhima?” duke akuzuar se një set fotografik për Savage të Bora Kokëdhimës, është kopje e stilistes Enada At’Nikolla, krijuar për revistën “Bordo”.

Një gjë e tillë është përgënjeshtruar nga fotografi Endrit Mërtiri i cili sqaroi se një foto të kësaj natyre, ai e kishte realizuar qëkur “Bordo” nuk ishte ngjizur ende.

Sakaq, ka reaguar Bora Kokëdhima duke bërë me dije se çështja do kalojë në gjyq për cënim marke.

“Jeni qesharak dhe une ju meshiroj! Faleminderit @[email protected]_flowers_albania @suela_cangu @frenkiceko kjo eshte vetem foto 4..kam edhe 20 te tjera.. Per arsye se nuk denjoj dot t'iu pergjigjem, Savage neser hap proces gjyqesor per cenim marke..per me teper, qendroni me Borushin!”, shkruan Bora Kokëdhima në IG.

bora.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019596815109253
array(1) { ["section"]=> string(76) "bora-kokedhima-con-ceshtjen-ne-gjyq-jeni-qesharake-dhe-une-ju-meshiroj-43429" }