Bora Kokëdhima e emocionuar, në kërkim të unazës së fejesës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:17 17-08-2016 Bora Kokëdhima e emocionuar, në kërkim të unazës së fejesës

Stilistja e njohur Bora Kokëdhima, vajza e ish-deputetit Koço Kokëdhima duket mjaft e emocionuar ndërkohë që merret me përgatitjet e fejesës.

Ajo vazhdimisht ka qenë e kufizuar lidhur me jetën e saj private, por siç duket emocionet e kanë përfshirë dhe publikuar një foto ku tregon se është në kërkim të unazës së fejesës.

 “Pasi kam fejuar e martuar disa zonjusha kete periudhe, me ne fund po merrem me veten..Ne kerkim te unazes...,” shkruan Bora.

 

bora2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017744064331055
array(1) { ["section"]=> string(64) "bora-kokedhima-e-emocionuar-ne-kerkim-te-unazes-se-fejeses-49994" }