Bora Kokëdhima me mjeshtrin e dashur të të gjithë shqiptarëve: Jam e lumtur që të kemi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:46 11-05-2016 Bora Kokëdhima me mjeshtrin e dashur të të gjithë shqiptarëve: Jam e lumtur që të kemi

Bora Kokëdhima, vajza e deputetit socialist Koço Kokëdhima, duket se po e shijon më së shumti eksperiencën e saj me grupin nga Shqipëria që shoqëron dhe punon me Eneda Tarifën për në Eurovizion.

Kompozitori dhe muzikanti i dashur i të gjithë shqiptarëve, Shpëtim Saraçi është gjithashtu pjesë e këtij grupi dhe Bora Kokëdhima është e lumtur për këtë.

“Me mjeshtrin e muzikës shqiptare dhe mikun e dashur të familjes sonë, Shpëtim Saraçi! Një njeri fantastik! Jam e lumtur që të kemi me shendet të mirë dhe në ekipin tonë! Respekt!”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një foto si kjo e Ramës me Beqajn nuk e keni parë, gazetarja i fotografon nga makina
Polici i ‘’Portokallisë’’ me kolegun e tij ‘’Dorë për dore’’ hipur në makinat luksoze, bëjnë foton që jo të gjithë mundin »
Article Logic
Execution time: 0.018610000610352
array(1) { ["section"]=> string(91) "bora-kokedhima-me-mjeshtrin-e-dashur-te-te-gjithe-shqiptareve-jam-e-lumtur-qe-te-kemi-40106" }