Bora Kokëdhima rrëfen për herë të parë fejesën me Olsin dhe si e ka pritur babai i saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 22-09-2016 Bora Kokëdhima rrëfen për herë të parë fejesën me Olsin dhe si e ka pritur babai i saj

Vajza e ish-deputetit Koço Kokëdhima, Bora e ka mbajtur larg medias historinë e saj të dashurisë.

E ftuar në emisionin ‘Rudina’ në Tv Klan, Bora ka rrëfyer për herë të parë publikisht për fejesën dhe mardhënien e të fejuarit, Olsi me babain e saj.

Bora tha babai i saj është i lumtur për fejesën dhe se ndonjëherë asaj i duket sikur Koço do më shumë Olsin.

“Unë kisha dy vite mardhënie, bashkëjetoja me Olsin dhe fejesa ime nuk ishte e papritur.

Babai im ka mardhënie shumë të mirë me të fejuarin dhe ndonjëherë me duket sikur do më shumë atë se mua.

Ai është i lumtur sepse e shikon që edhe unë jam e lumtur.

Unë dhe i fejuari im e kemi marë me shumë seriozitet dhe përkushtim fejesën” tha Bora.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034311056137085
array(1) { ["section"]=> string(92) "bora-kokedhima-rrefen-per-here-te-pare-fejesen-me-olsin-dhe-si-e-ka-pritur-babai-i-saj-53791" }