“Bosat e Klanit”, Drini Zeqo shkon te Fevziu për “Opinion”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:49 02-09-2015 “Bosat e Klanit”, Drini Zeqo shkon te Fevziu për “Opinion”

Drini Zeqo rikthehet sërish në Tv Klan.

Lajmin e bën të ditur vetë moderatori i cili së fundmi ka qenë në drejtimin e spektakleve, si "Tu si que vales" në Vizion Plus.

Ai është shfaqur në krah të Blendi Fevziut dhe koleges tjetër gazetare Desada Metaj. Drini Zeqo do të punojë për emisionin “Opinion” në këtë sezon të ri që nis ditën e enjte, më datë 3 shtator.

Si do t’i rrijë ky format Drini Zeqos? Ta shohim të enjten në mbrëmje...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026021003723145
array(1) { ["section"]=> string(59) "bosat-e-klanit-drini-zeqo-shkon-te-fevziu-per-opinion-19804" }