Bosi rus lë pas trishtimin e ndarjes nga gruaja dhe del xhiro me jahtin 338 milion euro

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:20 23-08-2017 Bosi rus lë pas trishtimin e ndarjes nga gruaja dhe del xhiro me jahtin 338 milion euro

Vetëm disa javë pas ndarjes nga gruaja e tij e tretë, që u konsiderua si një nga ndarjet më të shtrenjta në botë, manjati rus Roman Abramovich është fotografuar i vetmuar duke pushuar në superjahtin e tij prej 338 milionë euro.

Rusi Abramovich është fotografuar në Antibe, pranë një resorti luksoz mes Kanës dhe Nisës, ku ai ka një prej vilave të tij.

Pasuria e Abramovich mendohet të jetë rreth 7 miliardë paund, ai është pronar i njërit prej klubeve më të mëdha në Angli, Chelsea.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015769958496094
array(1) { ["section"]=> string(93) "bosi-rus-le-pas-trishtimin-e-ndarjes-nga-gruaja-dhe-del-xhiro-me-jahtin-338-milion-euro-89993" }