Bossi Fullani fton fëmijët jetimë në lokalin e tij në mes të Tiranës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:10 22-12-2017 Bossi Fullani fton fëmijët jetimë në lokalin e tij në mes të Tiranës

Djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani, Erik Fullani ka ftuar fëmijët e Shtëpisë së Fëmijës “Zyber Hallulli” në një pasdite në lokalin e tij në qendër të Tiranës.

 Duket se Eriku është shumë i ndjeshëm lidhur me fatin e këtyre fëmijëve, dhe se këtë herë nuk ka treguar vetëm anën e tij prej “Starboy”.

Në një postim për rrjetin e tij social instagram Eriku ka postuar foto të momenteve të kaluara me fëmijët duke i cilësuar ata si “Yjet e botës”.

 

 

 erik.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13128805160522
array(1) { ["section"]=> string(75) "bossi-fullani-fton-femijet-jetime-ne-lokalin-e-tij-ne-mes-te-tiranes-104016" }