Botërori, Era Istrefi performon sot LIVE në Rusi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:57 14-06-2018 Botërori, Era Istrefi performon sot LIVE në Rusi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hapë sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018.

Era bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam do të performojnë ‘live’ para miliona të pranishmëve, adhurues të futbollit.

‘Live it up’ titullohet kënga e cila është realizuar edhe me videoklip,  e cila ka marrë 20 milionë klikime.   

Në orën 17:00 nis gjithçka dhe ndeshja e parë do të jetë ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Është 35 vjeçe, por shikoni si duket në FOTON me bikini që sapo publikoi Jonida Maliqi
Këngëtarja shqiptare publikon foto LAKURIQ mbi shtrat, ndizet rrjeti   »
Article Logic
Execution time: 0.018418073654175
array(1) { ["section"]=> string(54) "boterori-era-istrefi-performon-sot-live-ne-rusi-124337" }