Braçe: Ata shkatërrojnë, Ne ndërtojmë

Publikuar tek: politike, më 11:24 09-12-2015 Braçe: Ata shkatërrojnë, Ne ndërtojmë

Deputeti socialist Erion Braçe reagon një ditë pas protestës së PD-së dhe publikon një punë të mbaruar të qeverisë.

“Ata shkatërrojnë, Ne ndërtojmë’’, shkruan Braçe për bunkerin e djegur dje nga protestuesit dhe për punën e qeverisë, e cila rezulton të jetë një palestër gjimanzi.

“Gjimnazi mbaroi, do vendoset dhe sistemi i ngrohjes, ndërkohë kjo që shihni është palestra e madhe e gjimnazit, po betonojme për ta ngritur shumë shpejt.

Kjo është qendra e dytë e madhe për rininë në Divjakë, si kurrë më parë!!’’, shkruan deputeti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Peleshi: Me bunkerin keni dhunuar një vepër arti. Imami: PS, shumë shpejt parti e tretë
Bunkeri, një vepër e kompletuar e “artit urban”, Rama kundër restaurimit »
Article Logic
Execution time: 0.012357950210571
array(1) { ["section"]=> string(41) "brace-ata-shkaterrojne-ne-ndertojme-27326" }