Braçe njofton uljen e çmimit të naftës. Ja sa lek për litër është tani

Publikuar tek: politike, më 10:16 10-11-2015 Braçe njofton uljen e çmimit të naftës. Ja sa lek për litër është tani

Deputeti i PS Erjon Braçe ka njoftuar uljen e çmimit të naftës.

Deputeti thotë se çmimi i naftës është 167 lekë ndërsa nuk harron të sulmojë as kreun e opozitës kur shkruan: “Shumë larg nga 200 lekëshi apo 2000 lekëshi i lul Bashës”.

“Çmimi i naftës 167 lekë!! Ulje me 7 lekë për litër. Në pikat e bardha çmimi ëhstë 159 lekë. Shumë larg nga 200 lekëshi apo 2000 lekëshi i lul Bashës. E fundit: Ulje apo rritje çmimi quhet kjo?”, pyet ironikisht deputeti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « RAPORTI I PLOTE/ Shqipëria në BE? Komisioneri Hahn: Duhet bërë më shumë për gjyqësorin, të drejtat themelore dhe pronat
Haxhinasto jep alarmin dhe kërkon bashkëpunim: Informaliteti vazhdon, taksitë janë pa taksimetër »
Article Logic
Execution time: 0.018664121627808
array(1) { ["section"]=> string(75) "brace-njofton-uljen-e-cmimit-te-naftes-ja-sa-lek-per-liter-eshte-tani-25082" }