Braçe: Nuk ka trotuar në Tiranë ku të mos lëndosh kaviljen prej gropave

Publikuar tek: politike, më 15:57 05-04-2015 Braçe: Nuk ka trotuar në Tiranë ku të mos lëndosh kaviljen prej gropave

Deputeti i PS, Erjon Braçe ka kritikuar punën e kreut të Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha, për cilësinë e rrugëve dhe trotuarve në kryeqytet.

Sipas Braçes, nuk ka troturar e rrugë ku të mos lëndosh kaviljen apo të shkëndësh makinën prej gropave. Deputeti socialist e ka quajtur Bashën në postimin e tij në facebook me fjalët “sahan lëpirës”.

“Në Tiranë, nuk ka trotuar e rrugë nga qendra në periferi, ku të mos lëndosh kaviljen po të ecësh në këmbë e të shkundësh makinë sa të të dhemë trupi ytë, prej gropave. Sahan lëpirësi Lulzim Basha”, shkruan Braçe. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha:Piktori dështak po betonon barbarisht zbulimet arkeologjike në Lezhë
Shehi: Ka ardhur koha të zhveshim marrëdhëniet Shqipëri-Kosovë nga patriotizmi fals »
Article Logic
Execution time: 0.024336099624634
array(1) { ["section"]=> string(75) "brace-nuk-ka-trotuar-ne-tirane-ku-te-mos-lendosh-kaviljen-prej-gropave-7877" }