Braçe shkruan në IG për 21 janarin, komentuesi i kujton se ajo protestë ishte kundër Metës, deputeti kthen këtë përgjigje

Publikuar tek: politike, më 15:44 21-01-2016 Braçe shkruan në IG për 21 janarin, komentuesi i kujton se ajo protestë ishte kundër Metës, deputeti kthen këtë përgjigje

“Sali Berisha as sot nuk tha dot; Ziver Veizin, Hekuran Dedën, Faik Myrtajn dhe Aleks Niken nuk i pushkatova unë, Sali Berisha!! Nuk e tha dot e nuk do ta thotë dot kurrë, deri ditën që do ketë Drejtësi”, është ky statusi i deputetit Erjon Braçe që ka shkaktuar reagimin e ndjekësve të tij, njëkohësisht simpatizantë të PS.

Ata i kujtojnë që ende nuk është vendosur drejtësi dhe që ajo protestë ishte edhe kundër Ilir Metës, me të cilin PS bëri aleancën e 1 prillit.

“Ishte koha kur protestohej kunder LSI-së’, i shkruan komentuesi. Braçe shmnag pjesën e LSI, duke iu përgjigjur komentuesve se po bën ç’është e mundur për reformën në drejtësi.

“Vota ime jo vetëm që është e sigurt por dhe po bën ç’është e mundur që ajo reformë të bëhet”, shkruan deputeti.

br.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjela: Turp! Të vrarët na shohin nga qielli dhe na thonë: Deri Kur!!!
Regjistrohet procedimi penal për 4 koncensionet e ministrit Beqaj »
Article Logic
Execution time: 0.017935037612915
array(1) { ["section"]=> string(125) "brace-shkruan-ne-ig-per-21-janarin-komentuesi-i-kujton-se-ajo-proteste-ishte-kunder-metes-deputeti-kthen-kete-pergjigje-30611" }