Bradley Cooper vë në siklet Irina Shayk gjatë finales së Wimbledon (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:40 11-07-2016 Bradley Cooper vë në siklet Irina Shayk gjatë finales së Wimbledon (Video)

Aktori i famshëm amerikan, Bradley Cooper dhe bukuroshja modele Irina Shayk duket të kenë kaluar një moment të çuditshëm gjatë finales së Kampionatit të tenisit Wimbledon.

Përveç faktit se ata ishin ulur pranë njëri-tjetrit, kamera ka kapur një moment që flet shumë. Aktori simpatik kthehet nga ish e dashura e Cristiano Ronaldos duke i thënë diçka që duket se e ka vënë në siklet bukuroshen.

 

 

Megjithatë gjatë pjesës tjetër të turneut ata janë parë mjaft të qeshur.

sdfe44445enshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lorik Cana me pushime, më i relaksuar se asnjëherë tjetër
Sa shumë e rezervuar…edhe në ‘’Shkuma Party’’, Floriana Garo krejt ndryshe… »
Article Logic
Execution time: 0.035777807235718
array(1) { ["section"]=> string(78) "bradley-cooper-ve-ne-siklet-irina-shayk-gjate-finales-se-wimbledon-video-46229" }