Braho i LSI sfidon Ramën, takon Ballist Morinën në Vaqarr

Publikuar tek: politike, më 16:45 12-10-2015 Braho i LSI sfidon Ramën, takon Ballist Morinën në Vaqarr

Kreu i Komisionit të Sigurisë, njëkohësisht deputeti i Lëvizjes Socialiste për integrim, Spartak Braho ka sfiduar mënyrën e festimit të kryeministrit Edi Rama dhe politikanëve të tjerë.

Ndërsa Rama priti në aeroport dhe në Kryeministri djemtë e kombëtares shqiptare, Spartak Braho ka zgjedhur të takojë një prej fansave më të zjarrtë të kombëtares, Ismail Morinën, i njohur edhe si Ballisti, duke shkuar në ambientet e burgut të Vaqarrit, aty ku Morina ndodhet prej disa ditësh pas arrestimit me dy armë pa leje.

Megjithse është e paqartë se çfarë kanë diskutuar, takimi i tyre konfirmohet nga burime të Neësbomb.al. Spartak Braho e ka përjetuar “live” emocionin e fluturimit të dronit mbi stadiumin e Beogradit pasi ishte i pranishëm një vit më parë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 6 batutat e kryeministrit Rama për stadiumin, Berishën, lojtarët dhe trajnerin e kombëtares
Rama mesazh privat Kristi Pinderit, e quan reagimin e tij “gomarllëk”. Ja letra që i shkruan kreu i LGBT »
Article Logic
Execution time: 0.015049934387207
array(1) { ["section"]=> string(62) "braho-i-lsi-sfidon-ramen-takon-ballist-morinen-ne-vaqarr-22958" }