Braktisi Çanin, por ku shkoi Sofia e re e “Zonë e Lirë”?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:47 12-06-2016 Braktisi Çanin, por ku shkoi Sofia e re e “Zonë e Lirë”?

Pas largimit të Sofisë së dikurshme, në emisionin “Zonë e Lirë” u shfaq një Sofi e re, por që nga sa u përfol në media, u largua shumë shpejt nga Çani, ndërsa u aludua për arsyet që e çuan Andiona Dobin të merrte këtë vendim.

Nuk dihet se cila është e vërteta, por së fundi modelja bukuroshe është shfaqur në klipin e Antre dhe Marko, të titulluar “Hap pas Hapi”, raporton “Opinion”. Nuk dhet nëse Andiona do të vijojë projektet e saj në Milano, si pjesë e një gjencie modelesh, por të paktën, kështu është shprehur.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025650024414062
array(1) { ["section"]=> string(58) "braktisi-canin-por-ku-shkoi-sofia-e-re-e-zone-e-lire-43246" }