Braktisi në mes të fushatës Bashën për Ramën, shikoni çfarë bën tani Lefter Maliqi (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:07 24-10-2017 Braktisi në mes të fushatës Bashën për Ramën, shikoni çfarë bën tani Lefter Maliqi (FOTOT)

Lefter Maliqi, kandidati i PD në listën e Bashës për Beratin, i cili u tërhoq nga gara, vetëm një javë pas hapjes së fushatës elektorale duke shprehur publikisht mbështetjen e tij për Edi Ramën dhe PS, i është futur seriozisht aktivitetit fizkik.

Ja ku e shohim këtë mëngjes veshur me kostum sportiv duke bërë ushtrime të një shkalle vështirësie të konsiderueshme, sikundër janë paralelet.

lef.jpg

lef1.jpg

lef2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015864133834839
array(1) { ["section"]=> string(93) "braktisi-ne-mes-te-fushates-bashen-per-ramen-shikoni-cfare-ben-tani-lefter-maliqi-fotot-96992" }