Brenda hotelit të kombëtares italiane, ç’bëjnë Axurrët pak para fillimit të ndeshjes në Shkodër

Publikuar tek: sport, më 13:25 09-10-2017 Brenda hotelit të kombëtares italiane, ç’bëjnë Axurrët pak para fillimit të ndeshjes në Shkodër

Brenda hotelit të kombëtares Italiane, në Shkodër, aty ku në mbrëmje do të luhet ndeshja e vlefshme për eleminatoret e “Rusi 2018”.

Axurrët janë akomoduar në ambientet e hotelit “Grand Europa” në Shkodër dhe siç duket nga këto foto, shihen mhaft të qetë, gati për të drekuar.

Ndeshja do të nisë në 20:45 dhe gjithë shqiptarët me zor po e presin për të mësuar pozicionin tonë në grup.

komb.jpg

komb1.jpg

komb2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Agolli: Nuk e di nëse do luaj kundër Italisë, të ngremë nivelin e lojës
Dhurata e presidentit të Federatës Italiane të Futbollit që la “me gisht në gojë” Ramën: Gjithsesi do e pranoj »
Article Logic
Execution time: 0.028609991073608
array(1) { ["section"]=> string(100) "brenda-hotelit-te-kombetares-italiane-c-bejne-axurret-pak-para-fillimit-te-ndeshjes-ne-shkoder-95253" }