Brenda shtëpisë luksoze të Kreshnik Spahiut, mallëngjehet për Shqipërinë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:00 18-11-2017 Brenda shtëpisë luksoze të Kreshnik Spahiut, mallëngjehet për Shqipërinë (FOTO)

Kreshnik Spahiu, ish-kreu i KLD-së, në qershorin e këtij viti hoqi dorë nga politika shqiptare dhe u largua nga vendi, pas një zhgënjimi të madh që ai pësoi me politikanët shqiptarë dhe jo vetëm.

Por pavarsisht  se është larguar nga Shqipëria, ish-kreu i AK vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Kreshnik Spahiu postoi një foto nga shtëpia e tij, që në pamje të parë duket shumë luksoze me një qilar të vogël ku ai ka stivuar lloje të ndryshme verërash.

Foton, Spahiu e shoqëron me një diçiturë domenthënëse, “Home is not Homeland”, ku shfaq shenja mallëngjimi për Shqipërinë.

Më poshtë postimi:

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069770812988281
array(1) { ["section"]=> string(83) "brenda-shtepise-luksoze-te-kreshnik-spahiut-mallengjehet-per-shqiperine-foto-100061" }