Brenda shtëpisë së Kreshnik Spahiut, do ngeleni pa mend (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:36 29-09-2017 Brenda shtëpisë së Kreshnik Spahiut, do ngeleni pa mend (FOTO)

Kreshnik Spahiu që prej tre muajsh është larguar nga Shqipëria duke u zhvendosur në kryeqytetin e Belgjikës, Bruksel.

Shpesh herë Spahiu poston foto nga jeta e tij e re në Bruksel si për të pasqyruar kontrastin e madh që egziston me jetën Shqipërinë.

Por nga jeta në Bruksel një gjë ka tërhequr vëmendjen e ish-kreut të AKZ, dhe ish-nënkryetar i KLD-së. Është pikërisht mungea e kryebashkiakut të Brukselit në ekranet e televizioneve. Kjo gjë është shumë e çuditshme për Spahiun duke ironizuar në një farë mënyre me kryetarët e bashkive në Shqipëri.

“A punon ky njeri apo "dembel"?”, shkruan ndër të tjera  i habitur Spahiu.

Më poshtë reagimi i plotë i Kreshnik Spahiut: 

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022001028060913
array(1) { ["section"]=> string(65) "brenda-shtepise-se-kreshnik-spahiut-do-ngeleni-pa-mend-foto-94161" }