Brenda shtëpisë së Ledionit dhe Sarës, shikoni si duket banesa superluksoze (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:16 29-11-2017 Brenda shtëpisë së Ledionit dhe Sarës, shikoni si duket banesa superluksoze (FOTO)

Ledion Liço është një nga prezantuesit televiziv më të njohur në Shqipëri.

Ai bashkëjeton me Sara Hoxhën njëra nga vajzat e pronares së Top Channel, Vjollca Hoxha, me të cilën ka dhe një vajzë. Edhe në shtëpinë e Ledionit dhe Sarës ka mbërritur atmosfera festive e fundvitit.

Ledioni ka publikuar disa foto nga brenda shtëpisë në rrjetet sociale. Në ato pak hapësira që shfaqen në foto, shtëpia duket shumë luksoze.

Më poshtë fotot:

63666-640-0-5a1f2627a054e.jpg

Screenshot_33.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U përfol për lidhjen me Capital T, Jonida Vokshi befason të gjithë, BËHET NUSE me vello të bardhë
Emeli Sande erdhi në Tiranë për festat e Nëntorit, shikoni si i përshëndeti shqiptarët me simbolin e shqiponjës »
Article Logic
Execution time: 0.020505905151367
array(1) { ["section"]=> string(86) "brenda-shtepise-se-ledionit-dhe-sares-shikoni-si-duket-banesa-superluksoze-foto-101296" }