Brixhida Kokëdhima do t’ju lërë pa fjalë me ato që i shkruan burrit të saj, Koço Kokëdhimës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:31 21-01-2017 Brixhida Kokëdhima do t’ju lërë pa fjalë me ato që i shkruan burrit të saj, Koço Kokëdhimës

Është frymëzuese të shikosh se si bashkëshortja e tij Brixhida Kokëdhima mbështet politikanin Koço Kokëdhima në çdo lëvizje të tij.

Socialisti tanimë ka hapur partinë e tij “Zgjidhja" dhe bashkëshortja i thotë se është pranë tij ndërsa nuk harron t’i kujtojë se ka pas vetes edhe mijëra socialistë. “Me ty dashuri, në rrugën që ke nisur jo sot, por vite më parë! Jam me ty në çdo çast, jemi me ty në çdo hap, e gjithë familja, janë me ty të gjithë miqtë e shokët e shumtë që ke bërë gjatë jetës tënde të madhe, të mbushur me punë e vepra! Janë me ty mijëra shqiptarë e socialistë brenda e jashtë Vendit”, shkruan zonja Kokëdhima teksa publikon këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025203943252563
array(1) { ["section"]=> string(96) "brixhida-kokedhima-do-t-ju-lere-pa-fjale-me-ato-qe-i-shkruan-burrit-te-saj-koco-kokedhimes-66189" }