Bukuroshja e ekranit shqiptar s'ka më frikë: "Djali im ka mësuar karatenë” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:02 28-02-2017

Tashmë, ajo nuk ka frikë dhe thotë se ndihet më e mbrojtur. Kjo sepse djali i saj i ka hyrë arteve marciale seriozisht, madje e tregon edhe kur shkon tek mjeku.

Bëhet fjalë për Gabriel, djalin e vogël të Hueyda El Saied, bukuroshes së njohur të ekranit shqiptar, e cila me shaka ka postuar një video në profilin e saj në facebook dhe tregon se vogëlushi i saj, ka mësuar mirë leksionet e marra nga mjeshtrat e karatesë.

“Ja dhe karateisti im i preferuar. Tashme ndihem e mbrojtur. Keshtu bejme ne teksa presim rradhen tek pediatri... Se kush ja ka mesuar s'e di, ndoshta me korrespondence mjeshtri i karatese Mirandi Backa”, ka shkruar Hueyda El Saied.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë, publikon foto të portretit familjar (Foto)
Këngëtarja e njohur shqiptare pa grim, përshëndet fansat nga shtrati (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.092713832855225
array(1) { ["section"]=> string(83) "bukuroshja-e-ekranit-shqiptar-s-ka-me-frike-djali-im-ka-mesuar-karatene-video-70246" }