Bukuroshja e “Supersport” shkëlqen dhe jashtë ekranit në prag të ndërrimit të viteve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 31-12-2016 Bukuroshja e “Supersport” shkëlqen dhe jashtë ekranit në prag të ndërrimit të viteve

Moderatorja e emisionit “Gol pas goli” në “Supersport”, Vilma Masha, di si të festojë në këto ditë fundviti, duke gjetur mënyra të veçanta për tu argëtuar.

Në një foto të postuar në “Instagram”, ajo tregon hijeshinë ë saj në këto ditë festash, ku shkëlqen si gjithmonë dhe dhuron kënaqësi për të gjithë ndjekësit e saj.

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja bukuroshe ka ndarë disa momente të bukura për të gjithë, ku ka qenë duke shijuar një kokteil jashtë. Nuk ka zbuluar me kë ka ndarë këto momente, por nga fotoja duket që ka kaluar më së miri.

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021997213363647
array(1) { ["section"]=> string(88) "bukuroshja-e-supersport-shkelqen-dhe-jashte-ekranit-ne-prag-te-nderrimit-te-viteve-64306" }