Bukuroshja gjermane e dashuruar me Shqipërinë, ja dhurata e saj për Kombëtaren (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:06 16-06-2016 Bukuroshja gjermane e dashuruar me Shqipërinë, ja dhurata e saj për Kombëtaren (Foto)

Vallëtarja gjermane Jeamy Blessed është bërë e njohur për publikun shqiptar pas publikimit të disa video ku ajo kërcen në tingujt e muzikës shqiptare.

Ajo flet me dashuri për të gjithë shqiptarët e Shqipërisë madje ka vizituar edhe Kosovën.

Së fundmi Jeamy Blessed është përfshirë nga emocionet e Kampionatit Europian dhe ka postuar në Instagramin e saj një foto me një shqiponjë të madhe të pikturuar në trupin e saj.

A photo posted by @jeamyblessed on

 

A photo posted by @jeamyblessed on

 

A photo posted by @jeamyblessed on

 

A video posted by @jeamyblessed on

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023197889328003
array(1) { ["section"]=> string(88) "bukuroshja-gjermane-e-dashuruar-me-shqiperine-ja-dhurata-e-saj-per-kombetaren-foto-43741" }