Bulevardi i ri në Tiranë zien nga njerëzit, zbulohen fotot nga lart, çfarë po ndodh në këto momente

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:20 20-06-2017 Bulevardi i ri në Tiranë zien nga njerëzit, zbulohen fotot nga lart, çfarë po ndodh në këto momente

Bulevardi i ri është lajmëruar më herët se do të hapej në muajin qershor sakaq sonte kjo hapësirë në Tiranë ka mbledhur bashkë qindra qytetarë.

Gjatë këtij takimi sonte përgjatë bulevardit kanë qenë të pranishëm edhe kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj të cilët kanë mbajtur fjalën e tyre përshëndetëse përpara qytetarëve.

Këto janë disa pamje nga bulevardi i ri sonte gjatë takimit.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5_copy.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_8.jpgScreenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020488023757935
array(1) { ["section"]=> string(103) "bulevardi-i-ri-ne-tirane-zien-nga-njerezit-zbulohen-fotot-nga-lart-cfare-po-ndodh-ne-keto-momente-83216" }