Bunkeri në flakë, por Altin Goxhaj bën një veprim që acaron qytetarët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:13 08-12-2015 Bunkeri në flakë, por Altin Goxhaj bën një veprim që acaron qytetarët

 “Bunkeri... na ishte një herë...”, shkruan Goxhaj. Bunkeri është në flakë, por aktivisti Altin Goxhaj e shfrytëzon për një ‘”Selfie’’

Ndërkohë që ky veprim ka nxitur indinjatën e një komentuesi që i thotë: Ca po fotografon injorancën tënde. Ai është simbol i të shkuarës së Shqipërisë. Në gjithë botën ruhen që mos të harrohet çfarë ka hequr një popull. Po jeni qesharakë. Kështu protestoni dhe kërkoni të drejtat me në krye atë që vrau 4 vetë, kur ishte vetë ministër, në të tillë protestë. Turp të keni, faqezi!’’.

Nuk është hera e parë që Goxhaj bën ‘”Selfie’’ në momente kritike. Edhe kur u arrestua nga policia, ai e shoqëroi komunikimin e tij me miqtë në rrjetet sociale, me ‘’Selfie’’ nga komisariati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024956941604614
array(1) { ["section"]=> string(74) "bunkeri-ne-flake-por-altin-goxhaj-ben-nje-veprim-qe-acaron-qytetaret-27245" }