Burri i Nora Istrefit, Robert Berisha mallkon për një arsye qesharake: Damlla i rraftë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 14-06-2016 Burri i Nora Istrefit, Robert Berisha mallkon për një arsye qesharake: Damlla i rraftë

Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha nuk është përmbajtur dot sot duke shpërthyer në mallkime.

Arsyeja? Dikush ka hapur një llogari në snapchat me emrin e tij.

“Mirditaaaa vllazni e motra...une snapchat nuk kom edhe sma mer menja qe e boj najher...qaj qe e ka qel emêr tem Damlla i rraftë”, shkruan roberti i revoltuar duke harruar që është person publik dhe si i tillë fansat hapin profile në emër të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022030115127563
array(1) { ["section"]=> string(90) "burri-i-nora-istrefit-robert-berisha-mallkon-per-nje-arsye-qesharake-damlla-i-rrafte-43462" }