Burri ngacmon seksualisht vajzën 7 vjeçare, policia publikon videon për ta identifikuar

Publikuar tek: bota, më 19:03 08-08-2015

Policia ka publikuar viden e një personi që besohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të vogël 7 vjeç që ishte duke luajtur në hollin e një restoranti.

Incidenti ndodhi në një degë të Whataburger në Texas. Nëna e vajzës ishte duke mbajtur radhën për të paguar, kur vajza vrapoi tek ajo, dhe tha se një burrë i kishte future duart ndërmjet këmbëve nën rrobat e saj.

Nga video që është vënë në dispozicion nga restoranti, shihet burri që e sheh fëmijën jashtë restorantit. Më pas ai hyn brenda, dhe kur sheh se ajo ishte duke luajtur vetëm e sulmon. Burri largohet menjëherë nga dera kryesore.

Ai kishte vendosur një kapele basketbolli, pantallona jeshile dhe një Tshirt. I dyshuari i kësaj ngjarje, nuk është gjetur akoma.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031547784805298
array(1) { ["section"]=> string(92) "burri-ngacmon-seksualisht-vajzen-7-vjecare-policia-publikon-videon-per-ta-identifikuar-18019" }