Burri punëson dedektiv privat për tradhëtinë e gruas, zbulon se ajo ishte një aferë seksi me djalin e dedektivit

Publikuar tek: bota, më 13:28 10-09-2015 Burri punëson dedektiv privat për tradhëtinë e gruas, zbulon se ajo ishte një aferë seksi me djalin e dedektivit Amber Telford, mesuesja e akuzuar per marredhenie seksuale me nje adoleshent

Një bashkëshort punëson një dedektiv privat për të ndjekur gruan e tij, por u zbulua se kjo e fundit kishte marrëdhënie seksuale me djalin adoleshent të dedektivit privat, raporton Mirror.  

Mësuesja e kërcimit Amber Telford, 33 vjeç, u gjet me djalin 17 vjeçar në studion e saj, ashtu sikurse kishte qenë në makinën e saj dhe në shtëpinë e të ëmës.

Kjo cështje nuk ishte zbuluar derisa një dedektiv privat që u punësua nga bashkëshorti I kapi së bashku në studio.  Policia e Taylorsville në Utah arrestoi mësuesen dhe e burgosi për 30 ditë për shkak të marrëdhënieve seksuale me një adoleshent. Dokumentet e gjyqit thonë se flirtimi i saj me adoleshentin kishte ndodhur më herët, kur mësuesja e paguante atë për të shkuar në Disneyland për një konkurs vallëzimi. “Ajo filloi të flirtonte me adoleshentin dhe ndoshta ka filluar marrëdhëniet seksuale me të që ndodhën në shtëpinë e saj, në shtëpinë e nënës së saj dhe në një makinë që i përkiste Amberit”. Gjykata kërkoi gjithashtu që Amber Telford të ushtronte edhe 150 orë punë vullnetare shërbimesh. Gjithë kjo aferë u zbulua nëntorin e kaluar, afro dy muaj pasi Telford kishte kërkuar divorcin nga bashkëshorti. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028378009796143
array(1) { ["section"]=> string(117) "burri-puneson-dedektiv-privat-per-tradhetine-e-gruas-zbulon-se-ajo-ishte-nje-afere-seksi-me-djalin-e-dedektivit-20443" }