Burrin e këngëtares së njohur shqiptare e akuzojnë për ndërhyrje estetike, ja për kë bëhet fjalë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:30 13-02-2018 Burrin e këngëtares së njohur shqiptare e akuzojnë për ndërhyrje estetike, ja për kë bëhet fjalë (Foto)

Tashmë është bërë e pa shmangshme, për tu dukur më të rinj apo për të mos treguar moshën personazhet publikë po u nënshtrohen ndërhyrjeve estetike.

Ky fenomen ka pushtuar si femrat asht edhe meshkujt. Rasti i fundit është ai i bahkëshortit të Nora Istrefit, Robert Berishës i cili duket se ka kryer një operacion plastic për të zhdukur rrudhat.

Një faqe Instagrami e quajtur “Vipat e bllokut” dhe që merret kryesisht me këtë tematikë ka postuar një video të Robertit teksa kryen këtë ndërhyrje estetike. Nuk e dimë se cila është ërsyeja e cila e ka shtyrë burrin e këngëtares ti hyjë këtyre “halleve” por mesa duket tashmë i ka zgjidhur…

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ajo nuk e nisi muzikën me “klipe”, Aurela Gaçe tregon kohën kur këndonte përkrah Anita Bitrit (Foto)
Balerina e njohur 'ngre' temperaturat, mposht të ftohtin me… (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.004162073135376
array(1) { ["section"]=> string(107) "burrin-e-kengetares-se-njohur-shqiptare-e-akuzojne-per-nderhyrje-estetike-ja-per-ke-behet-fjale-foto-110155" }