Bushati akuza Frangajt dhe Vjollca Hoxhës: Rilindja kullat po ia jep ‘Klanit’, kioskat ‘TCH’

Publikuar tek: barometri, më 08:12 31-12-2016 Bushati akuza Frangajt dhe Vjollca Hoxhës: Rilindja kullat po ia jep ‘Klanit’, kioskat ‘TCH’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21279788017273
array(1) { ["section"]=> string(92) "bushati-akuza-frangajt-dhe-vjollca-hoxhes-rilindja-kullat-po-ia-jep-klanit-kioskat-tch-64280" }