Bushati s’e lëshon nga dora të dashurën Bodinaku, kurse Fevziut i pëlqen pak distancë nga Inisi (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:43 22-02-2016 Bushati s’e lëshon nga dora të dashurën Bodinaku, kurse Fevziut i pëlqen pak distancë nga Inisi (FOTOT) Majtas Bushati dhe Bodinaku, djathtas Fevziu dhe Ajdini

Analisti Andi Bushati duket se e ka zakon të mos ''e lëshojë nga dora'' dashurinë e tij. Ai është fotografuar në këtë moment së bashku me të dashurën Balina Bodinaku, duke e mbajtur fort prej dore.

Ndryshe ndodh me çiftin Blendi Fevziu dhe Inis Ajdini. Moderatori preferon të ruajë distancë nga partnerja e tij, me të cilën ka edhe dy vajza.

Por çfarë i lidh këto dy foto? I njëjti fotograf: Erdi Mara. Në fakt ka qenë vetë Bodinaku që i ka kujtuar Marës foton e saj me Bushatin, në të njëjtin aktivitet me Fevziun. Që me sa duket është më pikante se ajo e çiftit Fevziu-Ajdini...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071609020233154
array(1) { ["section"]=> string(106) "bushati-s-e-leshon-nga-dora-te-dashuren-bodinaku-kurse-fevziut-i-pelqen-pak-distance-nga-inisi-fotot-33228" }