Bushati ‘shënon’ një pikë në koshin e Veselit

Publikuar tek: aktualitet, më 12:41 14-09-2018 Bushati ‘shënon’ një pikë në koshin e Veselit Ditmir Bushati ne zyren e Kadri Veselit

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati pas takimit me kryeparlamentarin Kadri Veseli ka shfrytëzuar zyrën e këtij të fundit për t’u shtensionuar nga agjenda e ngjeshur, dhe duket se ia ka dalë mbanë më së miri.

Nga foto duket se ministri ka arritur të bëjë një pikë basketbolli në koshin e Veselit. I kënaqur që lodhja nuk e mposht kur vjen fjala tek hobet. Bushati ndodhet në Kosovë për një vizitë zyrtare ku u takua me zyrtarët kosovarë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘PD krenare për miqësinë me SHBA’, Basha takim lamtumire me Donald Lu
Nga kthesa e Doganës së Tiranës deri në Prezë rruga e BLLOKUAR plotësisht, ARRSH jep njoftimin »
Article Logic
Execution time: 0.15336298942566
array(1) { ["section"]=> string(50) "bushati-shenon-nje-pike-ne-koshin-e-veselit-134301" }