"Buxheti 2019", Rama nxjerr videoinformacionin: Rritje pagash për mbi 60 mijë punonjës

Publikuar tek: aktualitet, më 08:09 06-12-2018

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me lajmin për rritjen e pagave të mbi 60 mijë punonjësve me buxhetin e vitit 2019.

Sipas videoinformacionit të publikuar nga Rama, buxheti 2019 do të financojë mbi 2 miliardë lekë për rritjen e pagave për mbi 60 mijë të punësuar.

"Mirëmëngjes, dhe me këtë videoinformacion për rritjen e pagave të mbi 60 mijë punonjësve me Buxhetin e vitit 2019, ju uroj një ditë të mbarë", shkruan Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jo vetëm në Tiranë, ngrihen sot në protestë edhe studentët e Durrësit
"Juridiku bojkoton", fillon protesta e studentëve të Drejtësisë në Tiranë: Ju na prishët ëndrrat tona me tarifa dhe kartona (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0057330131530762
array(1) { ["section"]=> string(89) "buxheti-2019-rama-nxjerr-videoinformacionin-rritje-pagash-per-mbi-60-mije-punonjes-144100" }