Buxheti i vitit 2018, Kryemadhi: Shteti nuk ka dhënë asnjë mbështetje për fermerët, ja çfarë propozon LSI

Publikuar tek: aktualitet, më 18:02 14-11-2017 Buxheti i vitit 2018, Kryemadhi: Shteti nuk ka dhënë asnjë mbështetje për fermerët, ja çfarë propozon LSI

Grupi Parlamentar i LSI-së po zhvillon diskutime për projektbuxhetin e vitit 2018.

Kryetarja e kësaj force politike, Monika Kryemadhi u shpreh se shteti nuk ka dhënë asnjë për fermerët.

“Shteti nuk ka dhënë asnjë mbaështetje për fermerët dhe bujqësinë. LSI propozon rritjen e buxhetit. Duhet t'i jepet mbështetje bujqësisë, LSI edhe në pozicionin e opozitës do të vazhdojmë mbështetjen e saj, pasi përkrahjen më të madhe e kemi patur nga ky komunitet”, është shprehur Kryemadhi.  

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama 'ironizon' sërish gazetaren italiane: Këto pamje tregojnë Shqipërinë tjetër (VIDEO)
Deputetja Tatjana Nurçe rrëfen humbjen tragjike të djalit, dhuratë emocionuese Rudinës “Toni 86” »
Article Logic
Execution time: 0.013485908508301
array(1) { ["section"]=> string(108) "buxheti-i-vitit-2018-kryemadhi-shteti-nuk-ka-dhene-asnje-mbeshtetje-per-fermeret-ja-cfare-propozon-lsi-99551" }