Buzë detin duke u parë sy më sy, Meta publikon foton me Kryemadhin

Publikuar tek: barometri, më 08:01 03-09-2018 Buzë detin duke u parë sy më sy, Meta publikon foton me Kryemadhin

Pasi ngjiti dje majën më të lartë të Alpeve Shqiptare atë të Jezercës, presidenti Meta është zhvendosur në jug të vendit.

 

Meta ndodhet me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në bregdetin e Qeparoit në Himarë. Që aty Presidenti ka ndarë një foto mjaft të ëmbël me ndjekësit në Instagram. Meta dhe Kryemadhi shfaqen përballë njëri- tjetrit, ndërsa shkëmbejnë shikim plot dashuri.

Si duket çifti po shijon edhe këtë fundjavë në jug, para se të nisë aksioni politik këtë shtator, që është parashikuar me tensione.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama shpërndan libra falas në Vlorë
»
Article Logic
Execution time: 0.03211784362793
array(1) { ["section"]=> string(72) "buze-detin-duke-u-pare-sy-me-sy-meta-publikon-foton-me-kryemadhin-132992" }