Buzëqesh Shqipëria, te Franca ka probleme

Publikuar tek: sport, më 21:18 12-06-2016 Buzëqesh Shqipëria, te Franca ka probleme

Lajm i mirë është për Shqipërinë mungesa në stërvitje e Paul Pogba dhe Eliaquim Mangala, të cilët nuk ishin sot nën urdhërat e trajnerit Didier Deschamps.

Mësohet se dy lojtarët janë sërvitur të vvecuar nga pjesa tjetër e ekipit, por nuk dihet nëse bëhet fjalë për dëmtim. Te Franca nuk kanë dhënë ende asnjë shpjegim për këto mungesa.

Ndeshja Francë-Shqipëri do të luhet më datë 15 dhe kuqezinjë kanë deklaruar se kërkojnë të paktën një pikë nga kjo përballje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hamilton fitues i Çmimit të Madh të Kanadasë
Ballist Morina ‘bëhet i gjallë’ me një mesazh për Kombëtaren »
Article Logic
Execution time: 0.004162073135376
array(1) { ["section"]=> string(46) "buzeqesh-shqiperia-te-franca-ka-probleme-43294" }