Byt*ë apo gjoks, çfarë pëlqejnë më shumë? Ja harta që nxjerr zbuluar shqiptarët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:43 01-10-2017 Byt*ë apo gjoks, çfarë pëlqejnë më shumë? Ja harta që nxjerr zbuluar shqiptarët

Bythë apo gjoks? Duket se shqiptarët si në Shqipëri por edhe ata në Kosovë e Maqedoni, kanë preferenca të njëjta por të ndryshme nga pjesa më e madhe e Europës.

Harta e publikuar në rrjetin social Reddit tregon pikërisht këtë gjë, preferencën për pjesët e trupit në shtetet e ndryshme të botës, raporton newsbomb.al.

Të dhënat e përdorura për krijimin e hartës janë marrë nga uebfaqet pornografike Pornhub dhe YouPorn.

dfgh45rherh5h45rhj5j45hj4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Princi Harry dhe e dashura e tij nuk fshihen më, puthen në publik
Samanata Karavella joshëse në pishinë, kush është personi që e shoqëron? (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0039608478546143
array(1) { ["section"]=> string(83) "byt-e-apo-gjoks-cfare-pelqejne-me-shume-ja-harta-qe-nxjerr-zbuluar-shqiptaret-94381" }