Ç’bën Ajola Xoxa këtë mëngjes në zyrën e Erion Veliajt?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:09 28-02-2017 Ç’bën Ajola Xoxa këtë mëngjes në zyrën e Erion Veliajt?

Erion Veliaj, mëngjesin e sotëm krahas faktit që ka pritur në zyrë disa fëmijë për të folur për pastrimin e qytetit, ka pritur edhe bashkëshorten e tij Ajola Xoxa.

Bashkëshortja e Veliajt është bërë tashmë shoqëruesja e pandarë e kryebashkiakut, sa në aktivitetet jashtë zyrës, aq edhe në ato që zhvillohen në bashki dhe mesa duket, kryebashkiaku e shikon të domosdoshme prezencën e saj.

“Nje nga ato momentet e bukura ku kryetari diskuton intensivisht me fëmijët për pastrimin e qytetit “, shkruan Gent Onuzi si autori i kësaj fotoje që tashmë është zgjedhur edhe si fotoja e ditës së Veliajt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25601387023926
array(1) { ["section"]=> string(60) "c-ben-ajola-xoxa-kete-mengjes-ne-zyren-e-erion-veliajt-70228" }