Ç’do ‘plasë’ këtë herë PD? Konferencë e jashtëzakonshme...

Publikuar tek: aktualitet, më 11:41 17-05-2018 Ç’do ‘plasë’ këtë herë PD? Konferencë e jashtëzakonshme... Selia blu

Zyra e shtypit të PD njofton për një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp në selinë e Partisë Demokratike.

Zyrtarë të PD do të dalin nga selia blu në orën 13:30 për të publikuar diçka me rëndësi të madhe por pa dhënë detaje se për çfarë bëhet fjalë. Ndërkohë opozita ka braktisur seancën plenare.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miratohet Strategjia dhe Plani i Veprimit për Diasporën, ja cilat janë synimet
Rinis hetimi ndaj Tom Doshit dhe Mark Frrokut, çështja rikthehet në Gjykatën e Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.013752937316895
array(1) { ["section"]=> string(59) "c-do-plase-kete-here-pd-konference-e-jashtezakonshme-121090" }